«

»

2019 m. kūrybinis projektas „Žaidimų laukas“

Optimized-20190920_092342Mūsų mokyklos PUG vaikai kartu su mokytojomis ir spec. pedagogėmis dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybiniame projekte „Žaidimų laukas“. Šį projektą organizavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis.

Šio projekto tikslas-skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Kadangi oras buvo puikus, palankus veiklas atlikti lauke, vaikai noriai įsitraukė į projektą ir atliko šias užduotis: Keksiukai, akmenukų takelis, spalvotos boružėlės, ruduo ant tvorelės. Vaikams buvo smagu dalyvauti kitokioje ugdomojoje veikloje. Kiekvienas galėjo laisvai kurti, fantazuoti, išreikšti save piešimo, lipdymo iš smėlio kūrybinės raiškos priemonėmis. Susipažino su gamtine medžiaga ir jos savybėmis: lietė, čiupinėjo, uostė, net ir ragavo. Jie entuziastingai atliko pasirinktas veiklas, jautėsi emociškai pakilėti, džiaugėsi savo ir draugų darbeliais. Vaikai ėmė labiau pasitikėti savimi, tapo laisvesni. Įgijo patirties, išmoko dirbti komandoje ir siekti bendro tikslo. Be teigiamų emocijų lavėjo smulkioji, stambioji motorika, akies, rankos koordinacija, prasiplėtė žodynas naujais žodžiais, sąvokomis.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>