«

»

Advento laikotarpis…

optimized-sam_6131Štai ir vėl adventas . Advento laikas – tai nuostabios keturios savaitės prieš Šv. Kalėdas, kad galėtume aktyviai dalintis vieni su kitais meile ir supratimu, malda, gerais darbais.

Advento pradžią  mūsų mokykloje paskelbė 3b klasės mokiniai, inscenizuodami B. Ferrero pasakojimą “Dievo paveikslas”.  Mokiniai atskleidė paslaptį, kad pats Kūrėjas nusprendė ateiti pas mus- žmones, kad   galėtume Dievą matyti, paliesti, girdėti. Dievas gimė žmonių pasaulyje kaip vaikelis,  tad mokiniai linkėjo atsakingai ir su meile ruoštis Šv. Kalėdų šventei- Dievo Sūnaus gimtadieniui. 

Ant adventinio vainiko įsižiebus antrai advento žvakei –  Betliejaus žvakei,  3a klasės mokiniai kvietė gyventi pasimokant  iš Bruno Ferrero pasakojimo “Obuolys”. Šiuo pasakojimu mokiniai  priminė, kad kiekviena diena yra džiugi dovana, kurią reikia labai branginti ir  įprasminti  gerumu ir gailestingumu,  darant gailestingumo darbus artimo sielai ir kūnui. Visa savaitę  mokyklos mokiniai piešė gailestingumo darbus, o piešinius patalpinome parodėlėje “Adventas – geriems darbams”.

Inscenizuojant B.Ferrero pasakojimą “Keturios žvakės”, 4b klasės mokiniai mus padrąsino, kad svarbiausia gyvenime yra viltis, kuria kiekvienas galime susiprinti  tikėjimą, ramybę ir  meilę savo ir kitų gyvenimuose. Pasitikrinant, ar gerai išmokome gailestingumo darbus artimo sielai ir kūnui, 4b klasės mokiniai inscenizavo šiuos darbus.

Degant  keturioms Advento žvakėms, mus aplankė svečias- Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Gintaras Lengvinas. Klebonas Gintaras ragino būti paprastais, nuoširdžiais ir mylinčiais.  Mokyklos choro dainorėliai pradžiugino mus melodingomis giesmelėmis, o  4a klasės mokiniai inscenizavo   istoriją pagal Lene Mayer- Skumanz „Minučių elgeta“. Ši istorija mums pranešė, kad labai brangus yra mūsų laikas, net minutes.  Žmogus ne vien duona sotus, žmogaus širdis išsiilgusi meilės ir Dievo.

Kalėdų Naktį pildosi mūsų troškimai- Dievas tampa Žmogumi. Meilė tampa regima.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Daugiau nuotraukų rasite čia>>