«

»

Advento šventės paminėjimas

SAMSUNG CSCAdventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Adventas – geriausias laikas grožio paieškoms savyje, aplinkoje, pasaulyje.Tai geras laikas tapti kitokiu – tapti geresniu nei  vakar, sau pačiam ar šalia esančiam.

Tris Advento savaites su mokiniais ir mokytojais stengėmės, kad mūsų dienos iki šventų Kalėdų būtų apdovanotos gerumo darbais Advento pradžią mokykloje paskelbė 4b klasės mokiniai. Atlikdami pasirinktą vaidmenį, mokiniai stengėsi pranešti tai, kas svarbiausia pirmąją Advento savaitę: linksmieji Nykštukai džiūgavo, kad atėjo žiema, o Išminčiai skelbė, kokius gerumo darbus tinka daryti šiuo metu.  Karklo šakelė, gelbėdama Boružėlę, mokė savo gerumu sušildyti sielas. Uždegdami pirmąją žvakę – Pranašų žvakę arba Vilties, su meile ir džiugia viltimi, mokiniai giedojo Advento giesmę „Atskamba balsas“. Antrąją Advento savaitę, uždegant Betliejaus žvakę, 4a klasės mokiniai inscenizavo italų rašytojo ir kunigo Bruno Ferrero kūrinėlį vaikams „Auksaspalvis paketas“. Mokinių parengta programėlė atskleidė, kokios dovanos yra brangiausios ir gražiausios. Tai – draugystė ir meilė.

Degant trečiai Advento žvakei - Piemenėlių žvakei, kuri skirta džiaugsmui, mokyklos bendruomenę aplankė Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos kunigas Paulius Jaraminas. Po Advento maldos, kunigas Paulius sveikino visus artėjančių švenčių proga, ragino likusias Laukimo dieneles įprasminti gerumo darbais. 3b klasės mokiniai inscenizavo vaizdelį pagal Lene Mayer- Skumanz „Kelyje link prakartėlės“. Nuoširdžiai inscenizuodami, mokiniai dar kartą priminė, kad ruoštis Šv. Kalėdoms reikia širdimi: gailestingumu, atjauta ir meile. Švelniomis ir melodingomis giesmėmis į artėjančias šventes, palydėjo mokytojos Eugenijos vadovaujamas mokinių choras.

Tris džiaugsmingo Laukimo savaites buvome kartu, ketvirtąją – Angelų arba meilės žvakę, uždegsime kiekvienas savo šeimoje. Džiaugsmingų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų Jums ir visiems, kuriuos Jūs mylite!

Daugiau nuotraukų rasite čia>>