«

»

Mažeikių rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Skambiausi žodžiai lig širdies nuaidi”

Optimized-SAM_3531Gegužės 12 d. mūsų mokykloje vyko Mažeikių rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas,,Skambiausi žodžiai lig širdies  nuaidi”. Šis konkursas rengiamas jau 20 metų. Kiekvieną pavasarį mokykla sulaukia svečių iš visų rajono mokyklų. Šiemet konkurse dalyvavo 16 jaunųjų skaitovų. Mokiniai deklamavo eilėraščius, skaitė prozos kūrinių ištraukas, sekė liaudies pasakas.
Jaukiai sukurtoje aplinkoje svečiai ne tik stebėjo vieni kitų pasirodymus, bet klausėsi dainavimo būrelio atliekamų dainų, gėrėjosi gražiais šokėjų šokiais, vaišinosi sultimis ir mokykloje keptomis bandelėmis.
Laukdami konkurso rezultatų mokiniai šėlo diskotekoje.
Komisija, kurią sudarė Mažeikių Merkelio Račkausko lietuvių kalbos mokytojas – ekspertas Martynas Januška, švietimo skyriaus vyresnioji specialistė Daiva Radzienė ir ,,Žiburėlio” pradinės mokyklos direktorė Janina Karpinskienė, išrinko ir padėkos raštais apdovanojo 6 konkurso laureatus. Tarp laureatų ir mūsų mokyklos 4 b klasės mokinys Kajus Lementauskas.
Mokyklos direktorė Janina Gendvilienė padėkojo visiems dalyviams, o komisijai ir konkurso organizatoriams įteikė atminimo dovanėles.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>