«

»

Projektas ,,Ruduo per žemę eina‘‘

OLYMPUS DIGITAL CAMERASpalio mėnesio pirmosiomis dienomis mokykloje vyko renginiai skirti Tarptauti Spalio 17-25 dienomis mokykloje vyko projektas ,,Ruduo per žemę eina‘‘. Spalio 17-18 d. mokiniai iš rudens gėrybių mokyklos kieme nutiesė rudens kilimą. Spalio 21-25 d. prasidėjo ,,Smagurių dienos‘‘. Pirmadienį – Uogienės diena.

Vaikai į mokyklą atsinešė mamos ar močiutės išvirtos uogienės ir jas skanavo klasėse. kūrė uogienių reklamas, piešė su uogiene ant blynų, vyko ,,Smagurių estafetės‘‘. Šventėje dalyvavo l.d. ,,Saulutė‘‘ priešmokyklinės ugdymo grupės vaikučiai ir jų auklėtojos.

Antradienį – Medaus diena.

Medaus diena prasidėjo korio lipdymu. Ant korio vaikai piešė piešinius, rašė savo mintis apie draugiškumą, darbštumą. Vėliau klasėms šventė ,,Kai nutyla aviliai‘‘ vyko salėje, kurios metu vaikai susipažino su bitininko įrankiais, sakė patarles, priežodžius, skaičiuotes apie medų ir bites, kūrė medui etiketes. Šventėje dalyvavo l.d. ,,Bitutė‘‘ vaikučiai ir jų auklėtojos.

Trečiadienį – Daržovių diena.

Kiekviena klasė pristatė pasirinktą daržovę, minė mįsles, degustavo daržovių mišraines

Ketvirtadienį – Vaisių diena.

Šventėje apsilankė pats Dėdė Rudenėlis, kuris pakvietė vaikus į ,,Vaisių linksmybes‘‘, kurių metu vaikai ragavo vaisius ir turėjo atspėti koks tai vaisius, rinko komandomis obuolius į pintines, kuri klasė daugiau surinks.

Penktadienį – Kaliausių paradas.

Projektas ,,Ruduo per žemę eina‘‘ užbaigtas ,,Kaliausių paradu‘‘. Kiekviena klasė pristatė savo kaliauses ir iš kiekvienos klasės buvo išrinkta po vieną originaliausią kaliausę. Originaliausios kaliausės apdovanotos medaliais, o visos dalyvavusios parade kaliausės apdovanotos saldainiais. Kaliausių parade dalyvavo l. d. ,,Delfinas‘‘ vaikučiai ir jų auklėtojos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA