«

»

Rajoninė spec. poreikių mokinių popietė ,,Seku, seku pasaką…”

Optimized-SAM_7064Balandžio 27 d. Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje vyko popietė spec. poreikių mokiniams ,,Seku, seku pasaką…” Popietėje dalyvavo Mažeikių l.d. ,,Berželis” ir ,, Bitutė” komandos bei ,,Žiburėlio” ir Kazimiero Jagmino pradinių mokyklų komandos. Taip pat dalyvavo klausos negalią turinčių mokinių komanda.
Popietę pradėjo spec. pedagogės Ingridos Burbienės ir surdopedagogės Jolantos Jomantaitės paruošti mokiniai. Jie savo paruoštu sceniniu vaizdeliu nukėlė visus į šiukšlyną, kur mėtėsi apleista ir pelių nugraužta knyga. Kaip jai padėti? Kaip prikelti naujam gyvenimui? Tokias problemas gvildeno jaunieji ,,aktoriai” . Kai knyga buvo sutvarkyta, mokiniai leidosi į pasakų karalystę. Čia juos pakvietė karalius ir karalienė, kurie stengėsi tenkinti savo dukrelės užgaidas ir kvietė visus atlikti užduotis.
Užduotys buvo įvairios. Komandos turėjo prisistatyti, padaryti knygoms skirtukus, atskirti žirnius ir pupeles, suvyti siūlus ir sudėti piktosios raganos sukarpytus pasakų paveikslėlius. Tik atlikę visas užduotis jie galėjo išgelbėti pasakų karalystę iš piktosios raganos burtų.
Užduotis vaikai atliko noriai, todėl karalystė buvo išgelbėta.
Tada karalius padainavo dainą ir pakvietė visus dalyvius į puotą, kurioje vaišinosi bandelėmis, saldainiais, sultimis.
Mokyklos direktorė padėkojo svečiams, įteikė visiems dalyviams padėkos raštus.
Mokiniai labai džiaugiesi renginiu ir ,,karalystės” vaišėmis.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>