«

»

Sporto šventė ,,Sveika, vasara!”

Optimized-SAM_7249

Jau tapo tradicija mokslo metus užbaigti linksmu sportiniu renginiu. Šiemet metų užbaigimo šventė vyko gegužės 30 d. Kaip jau įprasta, renginį organizavome kartu su policijos darbuotoja Audrone Jurdonaite-Ostrauskiene.
10 val. mokiniai rinkosi į mokyklos kiemą. Čia juos pasveikino ir gražios vasaros palinkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Raudonienė.
Visus maloniai ir šventiškai nuteikė bendras mokinių šokis, kurį paruošė mokytojas Audrius Grebenkovas.
Po bendro šokio antrokai varžėsi estafečių rungtyse, trečiokai ir ketvirtokai mėgino savo jėgas mesdami kamuoliuką, o patys mažiausieji-PUG vaikučiai ir pirmokai pūtė burbulus. Veliau rungtys keitėsi, trečiokai ir ketvirtokai žaidė kvadratą, o kiti vaikai dalyvavo estafetėse su “girtumo” akiniais. Taip jie galėjo įsitikinti, kad neblaivus žmogus sunkiai orientuojasi aplinkoje.
Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad kamuoliuką tarp PUG vaikučių toliausiai numetė Edgaras Mažintas, tarp pirmokų-Benas Skališius, tarp antrokų-Titas Šadauskas, tarp trečiokų-Domas Pinkauskas, o tarp ketvirtokų-Gvidas Mažrimas.
Estafetėse greičiausios buvo PUG, 1b, 2a, 3b, 4b klasės. Kvadrato varžybose pirmąją vietą užėmė 4b klasė.
Šventė buvo linksma, vaikai turėjo galimybę pažaisti, pasidžiaugti savo ir draugų laimėjimais.
Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais, o visi dalyviai saldžiomis dovanomis.
Policijos pareigūnė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė priminė vaikams apie saugų elgesį kelyje, prie vandens, gamtoje, palinkėjo puikių vasaros atostogų.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>