«

»

Šventėme Europos judumo savaitę 2016

optimized-sam_5519Judėjimas, aktyvus gyvenimo būdas gerina žmogaus sveikatą, jo emocinę būseną. Todėl mūsų mokykloje, kaip ir visoje Europoje, vyko judumo savaitės renginiai.
Rugsėjo 20 d. mokyklos kieme visi rikiavosi bendram linijiniam šokiui, kurį paruošė šokių mokytojas Audrius Grebenkovas. Po linksmos ir nuotaikingos įžangos sveikatos priežiūros specialistė organizavo akciją ,,Apibėk mokyklą”. Visi mokiniai pasičiupę linksmą nuotaiką kartu su savo šauniosiomis mokytojomis apibėgo mokyklą.
Diana buvo nuostabi-saulė tarsi žeme ritinėjosi, todėl buvo puikios sąlygos ir  paspirtukų varžyboms. Emocijos liejosi per kraštus, nes visų klasių išrinkti atstovai stengėsi kuo greičiau įveikti numatytą atkarpą, o likusieji juos palaikė plojimais ir šūkiais.
Po paspirtukų varžybų, visi mokyklos mokiniai pasičiupę kreideles piešė ant asfalto širdeles, kurios simbolizavo meilę mokyklai, meilę mokytojui, meilę puikiai dienai ir gyvenimui.
Mokyklos direktorė Janina Gendvilienė pasveikino mokinius su Europos judumo savaitę’2016, įteikdama jiems saldžias dovanas, o paspirtukų varžybų pirmos vietos nugalėtojams padovanojo medalius.
Rugsėjo 21 d. visa mokykla pėsčiomis ėjo į Senamiesčio parką. Čia vaikai bėgiojo, žaidė, sportavo pasinaudodami  parke įrengtais sporto įrengimais, atsipalaidavo nuo kasdieninio mokymosi ir mėgavosi puikiu oru bei galimybe aktyviai praleisti dieną.
Rugsėjo 22-oji – Tarptautinė diena be automobilių. Mūsų mokyklos darbuotojai, palikę namie automobilius,  į darbą ėjo pėsčiomis, važiavo dviračiais ir net paspirtukais.
Visi džiaugėmės šios savaitės renginiais, o vaikai pageidavo, kad tokių dienų būtų kuo daugiau.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>