Gerumo akcijos mūsų mokykloje


2021 m. gruodį Kazimiero Jagmino mokykloje vyko gerumo akcijos  „Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa“ ir „Jei gali atsisakyk“.  Jų iniciatorė mokytoja Danguolė Jautakienė kvietė visus pagalvoti apie vienišus žmones, apie tuos, kurie gyvena sunkiau ir kuriems trūksta žmogiškosios šilumos ir dėmesio. Vaikai, paskatinti mokytojos Danguolės ir mokyklos direktorės Virginijos Steponavičienės skaityto jautraus ir gražaus laiško, nešė saldainius, kanceliarines prekes, žaislus ir kitas dovanėles.

Likus kelioms dienoms prieš didžiąsias šventes mokytoja Danguolė Jautakienė perdavė vaikų, mokytojų ir tėvelių suneštas dovanėles Plinkščių globos namams ir Lietuvos vaikų teisių gynimo organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Vaikai taip pat rašė globos namų gyventojams laiškus, kuriuose teiravosi kaip jie gyvena, linkėjo jiems laimės ir sveikatos, pasakojo apie save.

Plinkščių globos namų direktorė Birutė Vaičkienė ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Irena Daubarienė dėkojo mūsų mokyklos pedagogams ir direktorei už puoselėjamą atjautą ir rodomą dėmesį. Gerumo akcijų organizatorė mokytoja Danguolė linkėjo vaikams būti draugiškiems ir dalintis, o globos namų gyventojams ir kolektyvui padovanojo baltą angelą, kuris simbolizuoja šilumą, meilę ir draugystę.

    Skip to content