Judumo savaitė


Kiekvienais metais rugsėjo 16–22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Mūsų mokykla taip pat prisideda prie judėjimą skatinančios kampanijos.

Pirmadienio, rugsėjo 19 d., rytą visuomenės sveikatos specialistė Jurgita Kesminienė pristatė vaikams judumo savaitės prasmę ir apšilome bei pasportavome atlikdami rytinę mankštą. Po jos visi kartu apkabinome mokyklą ir apibėgome ratelį aplink ją.

Tą pačią dieną pirmokai ir priešmokyklinukai susitiko su policijos pareigūnais, kurie priminė vaikams, kaip teisingai prisisegti atšvaitus ir kaip saugiai elgtis, norint pereiti gatvę ar važiuojant dviračiu. O trečiokų ir ketvirtokų laukė didesnis iššūkis – viktorina “Eismo taisykles žinosi – nieko kelyje nebijosi”.

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 20 d. rytą vėl pradėjome judriai – šokių mokytojas Audrius Grebenkovas visų laukė lauke su muzikine rytine mankšta. Vėliau pirmokai, antrokai ir priešmokyklinukai išbandė savo jėgas ir vikrumą estafetėse. Visų laukė skanus ir vitaminų kupinas prizas – kalnas mandarinų.

 

 

 

 

 

 

Trečiadienį visi mokiniai ėjo į Mažeikių senamiesčio parką. Vaikai žaidė, sportavo ir muzikavo. Taip pat pritaikė žinias apie saugų elgesį, apie kurį mažiesiems pasakojo policininkai, o didieji prisiminė dalyvaudami viktorinoje.

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 22 d. – diena be automobilio. Visi vaikai ir mokyklos bendruomenė buvo skatinama rinktis aplinkai draugiškesnes transporto priemones arba ateiti pėsčiomis.

Penktadienį trečiokai ir ketvirtokai susikovė draugiškose estafetėse. Mokiniai demonstravo savo greitumą ir mokėjimą žaisti komandose.

    Skip to content