Lankėmės “Mažeikių gyvūnų globos draugijoje”


„Mažeikių gyvūnų globos draugija“ – tai pelno nesiekianti organizacija, kuri rūpinasi naminiais gyvūnėliais, likusiais be šeimininkų. Ši draugija sulaukia didelės pagalbos ir paramos iš savanorių, kurie prisideda finansiškai ir fiziškai.

Balandžio mėnesio pirmomis savaitėmis Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos mokinių taryba, jų kuratorė Renata Klemenienė, priešmokyklinės grupės mokytoja Birutė Mitrienė, socialinė pedagogė Audronė Leilionienė ir klasių mokytojos ragino ir skatino vaikus ir jų tėvelius įsitraukti į savanorystę ir aukoti gyvūnėliams būtiniausius daiktus ir maistelį.

O balandžio 15 d. mokinių tarybos nariai, kartu su Renata Klemeniene ir Audrone Leilioniene aplankė „Mažeikių gyvūnų globos draugiją“ ir perdavė visas surinktas dovanėles.

7 metus savanoriaujanti Lina Paulauskienė supažindino vaikus su gyvūnais ir jų liūdnomis istorijomis. Vaikai labai džiaugėsi galėdami paglostyti likimo nuskriaustus kačiukus ir šuniukus, o draugijos savanorė buvo labai dėkinga visai mokyklos bendruomenei už paramą ir surinktas aukas.

 

 

    Skip to content