Nuotolinės pamokos ir edukacijos – naujos žinios ir smagios akimirkos


Kovo 10 d. 1b klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Virgina Zaksiene dalyvavo virtualioje edukacijoje „Kelionė po Lietuvą.“ Šią edukacinę pamoką organizavo kryžiažodžių, galvosūkių, edukacinių, kultūrinių ir pramoginių užsiėmimų kūrėjai „Galvoklis“, o ją vedė kryžiažodžių kūrėja Monika Pupalaigienė. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo įdomių faktų apie Lietuvą ir grožėjosi nuostabiais jos vaizdais. Mokiniai taip pat dalyvavo virtualioje viktorinoje, kurios metu atsakinėjo į klausimus ir žymėdami teisingus atsakymus surado raktą, su kuriuo edukacijos pabaigoje atrakino spyną ir perskaitė sakinį apie knygas ir žinias. Šis raktas tarsi simbolizuoja, kad noras ir pastangos atrakina visas duris.

 

 

 

 

Kovo 17 d. 4a klasės mokinys Arnas Juškevičius ir mokytoja Lina Januškienė dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių pažintinėje-praktinėje konferencijoje „Saugokime žemę“, kurią organizavo Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla. Mokytoja Birutė Cironkienė apžvelgė aktualias gamtosaugines problemas Lietuvoje ir Europoje, bei kvietė visus puoselėti, tausoti gamtą ir prisidėti prie jos išsaugojimo. Konferencijoje dalyvavo 43 mokiniai iš Utenos, Raseinių, Kauno, Mažeikių ir Šiaulių miestų. Arnas kartu su mokytoja pristatė mūsų mokykloje atliekamus projektus, bandymus, tyrinėjimus ir kūrybinius darbus apie gamtą ir aplinką.

 

 

 

 

Taip pat kovo 17 d. vyko kasmetinis matematikos konkursas „Kengūra“, kuriame dalyvavo didelis būrys mūsų mokyklos mokinių. „Nykštukų“ amžiaus grupėje savo jėgas išbandė 1a klasės mokiniai Smiltė Drungilaitė, Benas Gendvilas, Urtė Frejevaitė, Dominykas Grabažis, Edvardas Lukavičius, Armandas Petrauskas, Augustas Statkus, Matas Žulpa, Augustė Stancevičiūtė, Kristijonas Kateiva, 1b klasės mokiniai Jokūbas Petraitis, Gytė Gedvilaitė, 2a klasės mokiniai Arnas Mažutis, Jokūbas Virketis, Jonas Vengris ir 2b klasės mokiniai Augustas Barauskis ir Arnas Nabažis. 3-4 klasių amžiaus grupėje „Mažylis“ dalyvavo 3a klasės mokiniai Majus Mačys, Rugilė Žiedaitė, Žemyna Drąsutavičiūtė, 4a klasės mokinys Dominykas Pečiulis ir 4b klasės mokiniai Ugnė Juodeikytė, Motiejus Zaksas, Armandas Pocius. Patricija Virketytė 2a, Sandra Sidabraitė 3b ir Amelija Vainutytė 4b „Kengūros“ užduotis sprendė nuotoliniu būdu.

 

 

 

 

Kovo 28-29 d. vyko nuotolinė pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!”. Pamokoje buvo pasakojama apie žmogaus įtaką gamtai ir klimatui, apie besaikio vartojimo pasekmes ir ekologiją. 3a (mokytoja Giedrė Bubokienė), 3b (mokytoja Skaidrutė Jokubauskienė) ir 4a (mokytoja Lina Januškienė) klasių mokinius įdomiosios pamokos vedėjai – Herojai supažindino su dirvožemio struktūra ir pristatė atsakingą ūkininkavimą.

 

 

 

 

2b klasės mokiniai ir mokytoja Vilma Škultinienė balandžio 6 d. dalyvavo nuotolinėje pamokoje – kūrybinėse dirbtuvėse „Antrokų Velykos“. Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokytoja Aurelija Macijauskienė su vaikais dalinosi Velykinių kiaušinių marginimo ypatumais.

 

    Skip to content