Pirmoji pažintis su mokykla


Vaikus auginančioje Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje vyko ypatingas renginys – būsimieji pirmokai ir jų tėveliai pirmą kartą aplankė savo būsimą mokyklą.

Mažieji svečiai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos aplinka, būsimais mokytojais ir klasės draugais, pasidžiaugti jagminaičių smagiais šokiais, skambiomis dainomis..
Beje, Sedos gatvėje įsikūrusi mūsų mokykla, kurios kieme eglės – didžiuliai paukščiai – žaliais sparnais moja, labai patogiai pasiekiama. Tėveliams labai paprasta vaiką išleisti ir pasiimti privažiuojant visiškai šalia mokyklos.
Mokyklos direktorė Virginija Steponavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virgina Zaksienė papasakojo apie jagminaičių viziją, vertybes bei ugdymo procesą.
„Geros mokyklos koncepcijoje akcentuojama, kad neturi būti dviejų vienodų mokyklų. Mokykla turi turėti savo skonį, kvapą, savo filosofiją, savo išskirtines dedamąsias. Mūsų mokykla – džiaugsmo mokykla, kur prasideda didelis, laimingas gyvenimo kelias “, – sakė mokyklos vadovė.
Būsimiesiems pirmokėliams ir jų tėveliams buvo pristatyta klasės mokytoja ir mokytojos asistentės.
Papasakota apie mokyklos infrastruktūrą, mokymo metodus ir papildomos veiklas, padedančias vaikams plėtoti savo gabumus ir pomėgius.
Vaikai turėjo galimybę dalyvauti kūrybinėse ir edukacinėse veiklose, leidusiose jiems geriau pažinti mokyklos aplinką ir jaustis drąsiau artėjančios rugsėjo 1-osios šventės metu.
Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos bendruomenė džiaugiasi galėdama priimti naująją pirmokų kartą ir tikisi, kad jų mokslo kelionė čia bus pilna džiaugsmo, žinių ir vertingų patirčių.

    Skip to content