Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas


Jau antrus metus jagminaičiai dalyvauja Tarptautinės mokyklų bibliotekų asociacijos (International Association of School Librarianship) paskelbtame knygų skirtukų mainų projekte „The Bookmark Exchange Project 2022“.

 

Burtų keliu mūsų partneriais tapo dviejų Portugalijos mokyklų mokiniai. Projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Tai kasmetinė viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventė. Su džiaugsmu ir toliau išbandome naujas mokymo formas  integruodami anglų, dailės ir technologijų pamokas.

 

Mokiniai dailės ir technologijų pamokose kūrė knygų skirtukus, kuriuose atsispindi draugystė, bičiulystė ir taika, nes šių metų projekto tema – ,,Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Anglų kalbos pamokose mokiniai rašė laiškus vaikams iš Portugalijos, kuriuose pasakojo apie save, Lietuvą ir  linkėjo gražių artėjančių švenčių. Džiaugiamės, kad turėjome progą pristatyti mūsų mokyklą Portugalijos mokiniams ir mokytojams.

 

Kviečiame į virtualią 4a ir 4b klasių mokinių parodą, kurioje iš arčiau pamatysite jų pačių sukurtus skirtukus: https://padlet.com/vilmagrud/v7r3qphv0bijqocv?fbclid=IwAR2ApMgHOGFK6k7RCodS5IU_yp50IvzCzP8zCm1FQKDQX5nnkDmKvDUjBHg

 

Mokytojos: Skaidrutė Jokubauskienė, Giedrė Bubokienė, Regina Stonienė ir Renata Klemenienė.

Bibliotekininkės: Vilma Grudikienė ir Gražina Lukoševičienė

 

    Skip to content