Jaunieji žurnalistai domėjosi koks yra mokytojo darbas


Gegužės 24 d. mūsų jaunieji žurnalistai Morta, Ugnė, Motiejus, Aurėja ir Vidmantė kalbino mokytojus ir mokyklos direktorę. Vaikai domėjosi kas paskatino juos rinktis mokytojo profesiją ir kokie yra šiuolaikiniai vaikai. Žurnalistai smalsavo apie pirmąsias perskaitytas knygas, darbo patirtį ir ateities planus.

Mokytojai vieningai teigė, kad šią profesiją pasirinko dar vaikystėje, prisiminė kokias tada knygeles skaitė ir papasakojo savo požiūrį į pedagogo profesiją.

Mokyklos direktorė Virginija Steponavičienė sakė, kad „pasaulyje žinoma beveik trys tūkstančiai profesijų, tačiau tik nedidelė dalis nuolat yra visuomenės dėmesio centre. Būtent tokia yra mokytojo profesija, siejama su žinių, gyvenimo patirties, kultūros, tradicijų, vertybių perdavimu jaunajai kartai. Mokytojavimas labiau nei bet kuri kita veikla reikalauja ne tik specifinių žinių ir gebėjimų, bet ir tam tikrų asmeninių savybių, įsitraukimo ir atsidavimo“.

 

 

 

 

 

 

Jaunųjų žurnalistų būrelis Mažeikių Kazimiero Jagmino mokykloje vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 13.00 – 13.45 val. Jo vadovė direktorė Virginija Steponavičienė moko vaikus žurnalistikos subtilybių, bendravimo etiketo ir įgūdžių, mandagumo bei lavina vaikų pasitikėjimą savimi.

Pirmieji jaunųjų žurnalistų darbai

    Skip to content