Svečiavomės Mažeikių Gabijos gimnazijoje, Pegaso knygyne ir pas 1b klasės draugę


Gegužės 19 d. 3a klasė kartu su mokytoja Giedre Bubokiene ir padėjėja Rosita Sereikiene keliavo į Mažeikių Gabijos gimnaziją, kurioje biologijos mokytojos Virginija Dambrauskaitė ir Palma Bugnevičienė supažindino ir papasakojo apie gimnazijos „Žaliąją zoną“.

 

 

 

Tą pačią dieną 1b klasė ir jų mokytoja Virgina Zaksienė svečiavosi pas klasės draugę Godą, kurios mama Sandra Andersonaitė vedė edukacinę pamoką apie bites, jų gyvenimą, ir bičių produktus. Vaikai sužinojo kaip gyvena bitės, kokie jų aviliai – apžiūrėjo ir pačiupinėjo kiekvieną avilio detalę. Godos mama plačiai papasakojo apie bičių šeimos narius ir jų darbus, dydį, svorį, gyvenimo trukmę. Vaikai pasimatavo bitininko kepurę, bandė nešti nektarą kaip bitutės, ragavo ir nustatė, kur tikras medus, o kur tik uogienė, kokio skonio žiedadulkės ir bičių duonelė, kaip kvepia bičių pikis. Taip pat sužinojo ar labai nuodingi bičių nuodai ir kur naudojamas bičių vaškas. Net žvakučių iš bičių vaško nuliejo.

Gegužės 20 d. 3a klasės mokiniai lankėsi Mažeikių knygyne ,,Pegasas”. Čia konsultantė Jolita Imbrazienė papasakojo apie knygos kelią iki knygyno, parodė įvairias knygas, papasakojo kuo jos skiriasi. Vaikai netinginiavo – knygyno konsultantė pateikė užduotėlę. Trečiokai pasiskirstė grupelėmis, turėjo susipažinti su duotomis knygomis ir jas pristatyti klasės draugams. Vaikai gavo diplomus už tai, kad dalyvavo ,,Pegasiuko pamokėlėje”. Taip pat dovanų gavo užrašų knygutes.

    Skip to content