Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo


Patyčios – tai įvairus pasikartojantis elgesys, kada vaikai tyčia erzina, skaudina ir žemina vieni kitus. Kad visi vaikai jaustųsi gerai ir saugiai, Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje daug dėmesio skiriama mokinių švietimui patyčių tema. Visą kovo mėnesį  mokyklos bendruomenė aktyviai diskutavo apie patyčių atvejus ir galimas pasekmes. Mokiniai kartu su socialine pedagoge Audrone Leilioniene žiūrėjo edukacinius filmukus patyčių tema, vyko diskusijos ir pokalbiai. Mokiniai pildė anoniminę apklausą „Patyčių ir smurto“ tema, dalis mokinių dalyvavo „Draugiškojoje SEU Drambliadoje“. Taip pat visi mokiniai atliko patyčių testą, o atsakę teisingai – gavo pažymėjimus. Anoniminė mokinių apklausa parodė, kad ne tik mokykloje, bet ir visoje visuomenėje vis dar labai aktuali patyčių problema.

 

 

 

 

 

Kovo 21 d. minėjome Dauno sindromo dieną. Mokiniai ir mokyklos kolektyvas palaikydami ir išreikšdami toleranciją šia liga sergantiems žmonėms ir jų šeimoms, mūvėjo skirtingų spalvų kojines. Taip prisidėjome prie socialinės akcijos „Nenurašyk, o palaikyk“.

 

 

 

Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje patyrus ar mačius patyčias, įvykus konfliktui ar esant netinkamam elgesiui, visus vaikus konsultuoja socialinė pedagogė Audronė Leilionienė.

    Skip to content