MAŽEIKŲ KAZIMIERO JAGMINO PRADINĖ MOKYKLA
NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMAI
2023/2024 m.m.
Jaunųjų žurnalistų būrelis
Būrelio vadovė mokyklos direktorė Virginija Steponavičienė.
 Mažeikių dailės mokyklos būrelis KŪRYBINIS PIEŠIMAS su Raminta Lupeikiene.
Robotikos būrelis
Būrelio vadovė Lina Varapnickienė
Karatė klubas „DANAS“ yra kaip maža šeima. Jagminaičiai mokosi bendradarbiauti su kitais, o tai yra labai svarbu socialiniam ir emociniam vystymuisi.
Treneris Audrius Mickus.
Linksmoji matematika
Būrelio vadovė Lina Kvedarienė
Vokalinis ansamblis „Šypsenėlė“
Būrelio vadovė Vida Vaškienė
Sporto būrelis
Būrelio vadovas Audrius Grebenkovas
Dailės būrelis
Būrelio vadovas Aleksandras Novak
Akimirkos iš mokyklos būrelių veiklų
2022/2023 m. m. 

 

 

 

„Visi žino, kad Kazimiero Jagmino pradinė mokykla – tai mokykla, kurioje smagu leisti laiką ir po pamokų. Yra ką įdomaus ir prasmingo veikti, nes čia yra Dailės studija, kurios veiklos ištakos prasideda dar nuo mokyklos įkūrimo – nuo 1994-ųjų metų. Tai puiki galimybė mažiesiems kūrėjams išbandyti save meno pasaulyje – sukurti keramikos kūrinius, susipažinti su lipdymo technikomis, patirti kūrybos ir atradimų džiaugsmą. Organizuojamos dvi veiklos kryptys: meninė keramika bei  dailės pagrindai: kūrybinis piešimas, tapyba, kompozicija“, – džiaugiasi šiuo metu Dailės ir keramikos studijoje dirbanti dailininkė, VDA dėstytoja Laima Mikalauskienė.

Akimirkos iš Jaunųjų žurnalistų būrelio

Jaunųjų žurnalistų būrelis Mažeikių Kazimiero Jagmino mokykloje vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 13.00 – 13.45 val. Jo vadovė direktorė Virginija Steponavičienė moko vaikus žurnalistikos subtilybių, bendravimo etiketo ir įgūdžių, mandagumo bei lavina vaikų pasitikėjimą savimi.

 

 

 

Akimirkos iš prancūzų kalbos ir kultūros būrelio „Bonjour la France“ 

Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje prancūzų kalbos ir kultūros būrelis „Bonjour la France“ vyksta kiekvieną trečiadienį 13 val. Vaikai čia susipažįsta su daininga prancūzų kalba, išmoksta paprastų ir kasdieniame gyvenime naudojamų frazių, sužino daug įdomių faktų apie Prancūziją, įžymias vietas, pastatus ir kultūrą. Būrelio vadovė mokytoja Renata Klemenienė sako, kad „mokymasis nebūtų nuobodus ir varginantis, stengiamės šios romantiškos kalbos mokytis linksmai ir įdomiai žaisdami. Atliekame įvairias kūrybines užduotis, kurios keliauja į mokinių aplankus. Atmintį laviname žiūrėdami įvairias nuotraukas, mokydamiesi žodžius ir frazes, atlikdami interaktyvias užduotis išmaniojoje lentoje, žaisdami mokomuosius žaidimus mobiliųjų programėlių pagalba. Taip pat klausomės prancūziškos muzikos, tokiu būdu išmokstame ne tik tarimo, bet ir naujų žodžių.“

Akimirkos iš Dainavimo būrelio

Dainavimo būrelį „Šypsenėlė“ lanko iki 30 vaikų. Jaunieji dainorėliai dalyvauja mokyklos šventėse, tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose. „Šypsenėlės“ vadovė muzikos mokytoja metodininkė Vida Vaškienė sako, kad mokiniai į dainavimo būrelį ateina su dainom ir šypsenom, o pabaigia jį su puikia nuotaika ir noru dar daugiau dainuoti. Visa tai lemia, kad dainavimo būrelį lankantys vaikai garsina Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinę mokyklą ne tik Mažeikiuose, bet ir už jo ribų.

Akimirkos iš Sporto būrelio

“Oranžinio kamuolio vajus Mažeikiuose”

 

 

 

    Skip to content